Hlavní menu

flash_vyhodit (81K)

Více než 1500 rodinných domů

Od roku 1996 - 2008 jsme se zabývali výstavbou rodinných domů, hotelů, administrativních budov ze dřeva v USA, kde se ze dřeva staví většina staveb.

Máme postavených více než 1500 rodinných domů a to několik domů kde se ceny pohybovali vysoko nad hranicí desítek miliónů. Tak že nároční klienti si přijdou na své.


V oboru dřevostaveb máme obrovské zkušenosti s těmito stavbami, jak po stránce projektu tak realizace.

Rychlost, kvalita a přesnost naší práce jsou naše přednosti.

 

01 (12K)   02 (14K)   03 (11K)   04 (15K)
domek_zajimavost (62K)

Zajímavost

Tento typ dřevostavby rodinných domů je dlouhodobě ověřen v různých částech Evropy a hlavně USA, kde se těší velké popularitě. Výhodou je především rychlost výstavby (místo měsíců či roků pouze několik týdnů), suchý proces stavby, nejnižší objem přepravy stavebního materiálu a tím i nejnižší nároky na dopravu, možnost okamžitého nastěhování, nízká náročnost na vytápění a údržbu, variabilita, příznivé vnitřní klima, ekologie... Při stejném zastavěném půdorysu je oproti zděným stavbám větší užitná plocha. V konstrukcích jsou použity moderní, zdravotně naprosto nezávadné stavební materiály, které v navržené skladbě plně vyhovují tepelně-technickým požadavkům ČSN a EN a zajišťují dlouhodobou životnost všech užitých prvků.

 


Ehomes k vrcholům Mont Blanc 4809 m.n.m

      01 (12K)     02 (14K)     03 (11K)    

pix (1K)
pix (1K)

   
2021 © EHOMES      pix (1K) GDPR  |  WEBDESIGN BYSTŘICKÝ
Protected by reCAPTCHA: Privacy policy, Terms of service